34
122 %
1 100 Kč
2 200 Kč
kresba japonskou tuší
v 45 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Bob H 2023, autorské razítko
japonská tuš, barevná tužka
v 45 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Bob H 2023, autorské razítko
akvarel, japonská tuš
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Bob H 2022, autorské razítko
akvarel, japonská tuš
v 42 ✕ š 29,5 cm
barevná pastelka
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Bob H 2022, autorské razítko
90. léta 20. stol.
akvarel, tuš, ruční papír
v 41 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Bob Hochman, na rubu autorské razítko
akvarel, japonská tuš
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Bob H 2022, na rubu autorské razítko
kombinovaná technika, koláž, email
v 56 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Bob H 93
kombinovaná technika, akvarel, japonská tuš
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD H Bob 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko