1903–1997
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LN B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |