1903–1997
v 38,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD B. S. Urban 53
litografie
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. S. Urban
litografie
13,5 x 8,5 cm
Signatura: B. S. Urban na druhé straně dvoulistu
litografie
19,5 x 13,5 cm
Signatura: PD B. S. Urban
olej, plátno
83 x 92 cm
Signatura: LD B. S. Urban 1943
litografie
14,5 x 15 cm
Signatura: B. S. Urban
litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: B. S. Urban
litografie
16,5 x 10,5 cm
Signatura: B. S. Urban 94
litografie
15,5 x 12,5 cm
Signatura: B. S. Urban
litografie
16,5 x 10,5 cm
Signatura: B. S. Urban 94
litografie
14 x 8,5 cm
Signatura: PF 1992 B. S. Urban
litografie
15,2 x 21,1 cm
Signatura: B. S. Urban