1884–1918
1907
lept, měkký kryt
17 x 21,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
tužka, akvarelová běloba, karton
21 x 28,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kubišta
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1907
14 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1907
14 x 19 cm
Signatura: značeno na desce PD Kubišta B
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1907
13,2 x 18,5 cm
Signatura: značeno na desce Kubišta
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |