1884–1918
18,5 x 12,5 cm
Signatura: K. v tisku
1907
lept, plátno
26 x 35 cm
Signatura: UD Bohumil Kubišta
1907
lept, plátno
25,5 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
1918
23,4 x 14,5 cm
Signatura: LD K v obraze