1890–1962
39
428 %
300 Kč
11 000 Kč
Signatura: PD Krs 20. IV. 1933
3 x kresba, pastel, tužka, ruční papír
v 43 ✕ š 27 cm
Signatura: 1 x PD Krs
tuš, akvarel, pastel
v 51 ✕ š 32 cm
Signatura: PD r. 1937 Krs
v 41 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Krs 10. III. 1936
v 43 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Krs 2. III. 1937
tuš, pastel
Signatura: PD Krs 1937
hlinka
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Krs 7. XII. 1932
v 23 ✕ š 38 cm
v 51 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Krs 10. XI. 1933
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Krs 31
tuš, pastel
v 50 ✕ š 30 cm
Signatura: PD září 1937 Krs
tuš, pastel
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Krs 22. VI. 1937