1884–1965
39
137 %
46 500 Kč
230 000 Kč
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
44,5 x 55 cm
Signatura: LD Feigl Palestina 1933
olej, plátno
57 x 73 cm
Signatura: PD Feigl