74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
lept, koláž 14/100
20,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Dlouhý 2001
2007
olej, akryl, kresba, asambláž, plátno
140 x 270 cm
Signatura: na rubu Dlouhý 2007
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Dlouhý 1982 (VI.)