1887–1959
74
137 %
250 Kč
12 000 Kč
litografie
16 x 22 cm
Signatura: Arno Nauman
litografie
15,5 x 21,5 cm
Signatura: Arno Nauman
litografie
15 x 21,5 cm
Signatura: Arno Nauman
litografie 9/32
22 x 32 cm
Signatura: Arno Nauman
13,5 x 10 cm
Signatura: Arno Nauman
litografie
22 x 16 cm
Signatura: Arno Naumann
litografie
15,5 x 21,5 cm
Signatura: Arno Naumann
21 x 30 cm
Signatura: Ar. Naumann
grafika
17,7 x 12,3 cm
Signatura: Arno Naumann
25 x 31,5 cm
Signatura: Arno Nauman, v tisku Nauman 30.VI.41
13,2 x 10 cm
Signatura: Ar. Nauman, v tisku Arno Nauman 42
litgrafie
19 x 15 cm
Signatura: nesignováno