1887–1959
74
137 %
250 Kč
12 000 Kč
akvarel, tuš, papír na kartonu
29 x 22 cm
Signatura: LD A. Nauman, PD 6/IV 39, tužkou 6/IV 39 monogram A. N.
1915
10 x 15 cm
Signatura: PD Arno Nauman, 1915 13/7 v tisku
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, Arno Nauman v tisku
litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: PD A. Nauman, LD Nauman v tisku
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, UD Arno Nauman v tisku
11 x 6,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD monogram AN v tisku
13,5 x 9 cm
Signatura: PD Ar. Naumann, LD monogram AN v tisku
lept č. 23
24,5 x 32 cm
Signatura: PD Arno Nauman
2 x dřevoryt, akvarel, autorský tisk
31,5 x 25,5 / 31,5 x 25,5 cm
Signatura: 2 x PD Arno Nauman
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, PN monogram AN v tisku
24,5 x 31,5 cm
5 x 8 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD autorské razítko s monogramem AN