1877–1935
21
153 %
48 000 Kč
olej, plátno
64 x 43,5 cm
Signatura: A. Frolka
plakát, barevný kamenotisk
94 x 64 cm
Signatura: v tisku A. Frolka
olej, lepenka
36 x 50 cm