1877–1935
akvarel, karton
v 48,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD A. Frolka 1905
akvarel, papír
v 25,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A. Frolka 23.
akvarel, pastel
v 28,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD A. Frolka
akvarel, pastel, papír
v 28 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD Baden 23. 12. 1915 A. Frolka
kresba uhlem
v 26,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram A. F.
akvarel, pastel, karton
48,5 x 34,5 cm
Signatura: PD A. Frolka
akvarel
33,5 x 23 cm (výřez)
Signatura: LD A. Frolka
akvarel
42 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD A. Frolka
akvarel
42 x 28 cm
Signatura: LD A. Frolka 26
olej, malířská lepenka
26 x 32 cm
Signatura: sign. LD A. Frolka
24 x 17 cm
Signatura: LD A. Frolka
1906
38 x 56 cm
Signatura: A. Frolka 1906