1910–1975
39
107 %
260 Kč
5 500 Kč
litografie
v 13 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 24 ✕ š 54 cm