1913–1977
6
216 %
27 801 Kč
olej, plátno
113,5 x 181 cm
92 x 69 cm
Signatura: UD Širůček
115 x 65 cm
Signatura: PD A. Širůček
97 x 78,5 cm
Signatura: LN A. Širůček