1913–1977
6
216 %
27 801 Kč
olej, tempera, karton
62 x 88 cm
Signatura: PU A. Širůček
olej, plátno
113,5 x 181 cm
olej, plátno
92 x 69 cm
Signatura: UD Širůček
olej, plátno
115 x 65 cm
Signatura: PD A. Širůček
olej, plátno
97 x 78,5 cm
Signatura: LN A. Širůček