1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
olej, písky, textil, plátno
v 42 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Málek 1962, na rubu Málek 1962 / Málek I–II 1962
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kovový reliéf, dřevěná deska
v 37,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Málek IX. 03
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
reliéf, kombinovaná technika, dřevěná deska
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 2 × Málek / 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1962 - 63
komb. technika, akronex, pigmenty, dyhy
35 x 171,5 cm
Signatura: sign. na rubu Antonín Málek 1962 - 63
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1970 - 71
akryl, sololit
91,5 x 64 cm
Signatura: sign. DU Málek
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 55 cm
Signatura: sign. LN II. VII. 58, na rubu Málek XII. 1958
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |