1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
akryl, sololit
34 x 26,5 cm
Signatura: UD Málek VII. 71
olej, lepenka
57 x 47 cm
Signatura: na rubu Málek 15. XI. 57
akryl, olejová lazura, plátno
36,5 x 55 cm
Signatura: LD Málek III. - IV.76
akryl, olejová lazura, plátno
36,5 x 55 cm
Signatura: LD Málek III. - IV. 76