1882–1963
66
150 %
400 Kč
12 000 Kč
25 x 34,5 cm
Signatura: PD A. Majer, LD A. M. v tisku
29 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A.M. v tisku
34,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M v tisku
litografie
29 x 28 cm
Signatura: PD A. Majer, A. M. v tisku
24 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M. v tisku
15 x 11 cm
Signatura: PD AM v tisku
15 x 11 cm
Signatura: PD AM v tisku
15 x 11 cm
Signatura: PD A. M. v tisku
24 x 31,5 cm
olej, plátno
35 x 45,5 cm
Signatura: PD A. Majer
15,5 x 11 cm
Signatura: PD monogram A. M. v tisku
15,5 x 11 cm
Signatura: PD monogram AM v tisku