1901–1971
38,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
konec 40. let 20. stol.
voskový pastel, akvarel, karton, lepenka
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal
akvarel, tuš, tužka, běloba, papír na černě barvené lapence
29 x 15 cm
Signatura: LD Ky 62
olej, vrypy, plátno, lepenka
65 x 50 cm
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno
olej, vrypy, plátno
65 x 50 cm
lavírovaná tuš, pastel
44,5 x 63 cm
Signatura: PD Kybal 68
kombinovaná technika, akvarel, olej, karton, lepenka
50,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Kybal 58
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
38,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
voskový pastel, akvarel
28,5 x 21 cm
Signatura: UD K 61
konec 40. let 20. stol.
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal