30
148 %
70 000 Kč
barevná litografie 60/125
21 x 29,5 cm (list)
Signatura: PD Kroča
kombinovaná technika, lité barvy, linoleum, deska
163 x 194,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča 91