1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olejová tempera, karton
44 x 59 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |