1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
1910 - 12
olej, plátno
94 x 114 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kol. r. 1920
33 x 44 cm
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1905
olej, karton
48,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček, na rubu štítek s nápisem Lo
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |