1887–1969
103
116 %
210 Kč
2 600 Kč
8 x 11 cm
Signatura: značeno v tisku
19 x 22,5 cm
Signatura: A. Macková
6,5 x 5 cm
Signatura: A. Macková
9,5 x 6,2 cm
Signatura: A. Macková
13 x 10 cm
Signatura: A. Macková
4,9 x 6,2 cm
Signatura: A. Macková
1922
12,5 x 3 cm
Signatura: A. Macková 1922
17 x 19,5 cm
Signatura: A. Macková 1939
13,5 x 9 cm
Signatura: A. Macková
13,5 x 9 cm
Signatura: v tisku AM
8,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
6 x 7 cm
Signatura: A. Macková