1887–1969
103
116 %
210 Kč
2 600 Kč
14 x 9 cm
Signatura: v desce M
18,5 x 7 cm
Signatura: na rubu Anna Macková, v tisku AM
19 x 10 cm
Signatura: v tisku AM 1938
22,5 x 19 cm
Signatura: A. Macková, v tisku A. Macková 55.
17 x 16,5 cm
Signatura: v tisku A. Macková
12 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
1907
akvarel, karton
37 x 33 cm
Signatura: monogramem 07