1928–1987
barevná litografie 66/100
36,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Andy Warhol v tisku
barevná litografie 22/100
43 x 33 cm
barevná litografie 90/100
43,5 x 36 cm
barevná litografie 81/100
36,5 x 36,5 cm
barevná litografie 358/500
20 x 27 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
1981/1986
barevná litografie 3751/5000
24,5 x 24 cm
barevná serigrafie
91,5 x 91,5 cm
barevná serigrafie
91,5 x 91,5 cm
barevná serigrafie
91,5 x 91,5 cm
barevná serigrafie
89 x 58,5 cm
barevná serigrafie
91,5 x 91,5 cm
91 x 91 cm