1880–1954
olej, plátno
41 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1920 - 1921
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
olej, plátno
37,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |