1817–1883
24 x 17 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
33 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
33 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kresba tužkou, karton
17 x 26 cm
Signatura: na rubu značeno Amalie Mánesová
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |