1817–1883
kvaš
23 x 15 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš
21 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. A.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
8 x 22 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kvaš
19,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |