1898–1942
49
113 %
70 000 Kč
1 600 000 Kč
v 31,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, papír
28 x 41 cm (výřez)
Signatura: značeno PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
28 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD pozůstalostním razítkem
kresba uhlem, karton
37 x 31 cm
Signatura: sign. PD W, pozůstalostní razítko č. 88
pastel, lepenka
86 x 69 cm
Signatura: PD Wachsmann 23
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |