1898–1942
49
113 %
70 000 Kč
1 600 000 Kč
1924
kresba tuší, papír
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD A Wachsman
22 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W 33
28 x 21 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
25 x 21 cm
Signatura: PD monogram W
kresba tuší, karton
25 x 21 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kvaš, karton
28 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD pozůstalostní razítko
akvarel
26 x 35 cm (výřez)
Signatura: PD pozůstalostní razítko s č. 960
26,5 x 31,5 cm
Signatura: LD pozůstalostní razítko s č. S 1036, PD Veronika 1942
17,5 x 14 cm
16,5 x 8,5 cm
kresba pastelkami
17,5 x 7 cm
Signatura: LN pozůstalostní razítko
11 x 16 cm
Signatura: LD W V 31, pozůstalostní razítko