1898–1942
49
113 %
70 000 Kč
1 600 000 Kč
20 x 32,5 cm
Signatura: PD Wachsmann 28
5 x heliogravura 41/300
21,5 x 16,5 cm 5 x
Signatura: 5 x Wachsman v tisku
39,5 x 30 cm
Signatura: pozůstalostní razítko
29 x 15 cm
22 x 31,5 cm
Signatura: PD pozůstalostní razítko
39,5 x 30 cm
Signatura: LD pozůstalostní razítko
29 x 15 cm
24 x 18,5 cm
Signatura: Wachsman v tisku
18,5 x 15 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č. 703
21 x 13,5 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č. 327
13 x 21 cm
Signatura: sign. LD W V. 31, znač. razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna, č. 451
21,5 x 14 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č. 433