1899–1987
189
117 %
365 Kč
24 000 Kč
v 16,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD A Moravec, LD Moravec v tisku
1924
olej, plátno
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD A. Moravec 24 Jáchymov
51 x 70 cm
Signatura: sign. PD A Moravec 33