1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
kresba perem
16 x 21 cm
Signatura: nesignováno
26,5 x 20 cm
Signatura: A. Justitz
1917
akvarel, papír
13 x 13,5 cm
Signatura: PU A. Justitz 1917