1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
barevná průmyslová litografie 22/300
53 x 32,5 cm
Signatura: PD Mucha 98 v tisku, PD sign.tiskaře
litografie
4 x 2,5 cm
Signatura: Mucha v tisku
barevná litografie
8 x 6 cm
Signatura: Mucha v tisku