1952
59
115 %
302 Kč
2 700 Kč
barevný lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Laufrová 73
litografie
16 x 14 cm
Signatura: A. Laufrová
lept s akvatintou 16/50
16 x 11 cm
Signatura: A. Laufrová 85
barevný lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: Alena Laufrová 79
barevný lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: Alena Laufrová 79