1877–1934
12
131 %
450 Kč
4 862 Kč
barevná litografie
12 x 10 cm
Signatura: AK v obraze
9,5 x 12 cm
Signatura: A. K. v tisku
akvarel
24,7 x 32,4 cm
Signatura: K
25 x 32 cm