1877–1934
12
131 %
450 Kč
4 862 Kč
kresba tužkou, akvarel
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD monogram AK, na rubu razítko pozůstalosti autora
3 x litografie
21 x 15,5 / 25 x 15,5 cm
Signatura: 3 x PD A Kašpar 1916, 3 x D monogram AK (2 x 1916) v tisku
8,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Kašpar
11,5 x 15 cm
akvarel
25 x 32,5 cm
Signatura: K.
barevná litografie
12 x 10 cm
Signatura: AK v obraze
barevná litografie
9,5 x 12 cm
Signatura: A. K. v tisku
akvarel
24,7 x 32,4 cm
Signatura: K
akvarel
25 x 32 cm
Signatura: K
akvarel, tuš
27 x 26 cm
Signatura: A. Kašpar
1901
kresba tuší, akvarel, papír
15 x 15 cm
Signatura: PD AK 1901