Aukční katalog večerní aukce číslo 6
olej na dubové desce
32 x 25,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej na dubové desce
37,5 x 57,5 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej na plátně
192 x 280 cm
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej na plátně
113 x 132,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
olej na plátně
113 x 132 cm
olej na dřevěné desce, parketáž
19,5 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej na plátně
42 x 59 cm
Signatura: signováno vlevo dole Ferd. Lepié
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2. pol. 80. let 19. stol.
olej na dřevě
86 x 71 cm
Signatura: signováno vpravo dole Brožík
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1882
olej na plátně
73 x 46 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Hynais Paris 1882
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej na plátně
43 x 53 cm
Signatura: signováno vpravo dole V. Bartoněk
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kolem roku 1910
olej na plátně
75 x 81 cm
Signatura: signováno vlevo dole J. Král
olej na lepence
46 x 68 cm
Signatura: signováno vpravo dole Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej na kartonu
72 x 96 cm
Signatura: signováno a popsáno vpravo dole Kaván
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej na kartonu
70 x 100,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole V. Radimský
olej na lepence
51 x 70 cm
Signatura: signováno vlevo dole Váchal
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1915
olej na plátně
39 x 24 cm
Signatura: signováno na rubu na blind rámu Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 5 000 000 Kč |
uhel na papíře
79 x 43 (výřez z pasparty)
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Jan Zrzavý 1919
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tempera, barevné křídy
49,5 x 74 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1932
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
42 x 72,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře J. Č. 28
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
1930 - 35
rozmývaný francouzský pastel na ručním papíře
27 x 33 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Josef Čapek 1930 - 5
olej na plátně
81 x 65 cm
Signatura: signováno a datováno A. P. Longen Paris 1919
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
93 x 73,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole V. Beneš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
60 x 73 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole V. Beneš
olej na plátně
74 x 92,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole Coubine
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
olej na plátně
37,5 x 29 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole APelc 23
olej na lepence
46 x 38 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře PK 25, na rubu P. Kotík 1925
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olejová tempera na dřevě
32 x 44 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Zrzavý 49
Vyvolávací cena: | 2 250 000 Kč |
1952
olej na plátně
53,5 x 68,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole M. Kopf 1952
olej, písek, vosk, dřevěná deska, parketáž
22,5 x 32 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Emil Filla 31
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na plátně
120 x 80 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře F. Muzika 30
Vyvolávací cena: | 7 000 000 Kč |
olej na plátně
44 x 32 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole V. Špála 30
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Kars
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |
olej na plátně
100 x 65 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole V. Špála 36
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej na plátně
68 x 42 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře 36. Čapek
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
kvaš, tuš na lepence
36,5 x 58 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olejová tempera na dřevě
28 x 36 cm
Signatura: signováno, popsáno a datováno vzadu Jan Zrzavý, Lipnice, tempera 1947