1927–1996
8
140 %
120 000 CZK
bronze sculpture
h 30 cm
Signature: unsigned
Starting price: | CZK 85 000 |
bronze sculpture
h 31,5 cm
Signature: from the side Palcr 58
Starting price: | CZK 60 000 |
bronze sculpture
v. 30 cm
Signature: on back Palcr 55
Starting price: | CZK 90 000 |
plaster, waxy patina
v. 52 cm
Signature: not found
Starting price: | CZK 57 000 |
bronzová plastika
v. 38 cm
Signature: sign. vzadu Palcr 59
Starting price: | CZK 59 000 |