1873–1944
218
222 %
4 383 CZK
2 200 000 CZK
akvarel, papír
19 x 17,5 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 110 000 |
lept s akvatintou
25,7 x 20,5 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig
Starting price: | CZK 22 000 |
lept s akvatintou
39 x 34,5 cm
Starting price: | CZK 25 000 |
lept s akvatintou
12 x 30 cm