1873–1944
218
222 %
4 383 CZK
2 200 000 CZK
22 x 31 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 25 000 |
2 x akvatinta
12 x 8,8 cm, 12 x 8,8 cm
Signature: neznačeno
1893
kvaš, tužka, papír
35,5 x 23 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 93
Starting price: | CZK 2 500 |