1903–1963
90
136 %
75 000 CZK
1 304 CZK
470 000 CZK
50. léta 20. století
olej, plátno
54 x 65,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 29 000 |
1951
olej, plátno
26 x 47,5 cm
Signature: sign. PD V. Sychra 51
Starting price: | CZK 33 000 |