1906–1965
83
135 %
170 000 CZK
1 200 000 CZK
distemper, cardboard
35 x 25 cm
Signature: Tikal 62
Starting price: | CZK 47 000 |
oil, plywood
48,5 x 48,5 cm
Signature: Tikal 57
Starting price: | CZK 95 000 |
drawing, ink
21 x 29 cm
Signature: V. Tikal
oil, hardboard
29 x 50 cm
Signature: sign. Tikal 65
Starting price: | CZK 80 000 |
oil distemper, canvas, cardboard
19,5 x 19 cm
Signature: sign. Tikal 59
Starting price: | CZK 45 000 |
olejová tempera, malířská lepenka
18,5 x 18,5 cm
Signature: sign. LN Tikal 63
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Tikal 64
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, lepenka
35 x 25 cm
Signature: sign. PD Tikal 64
Starting price: | CZK 59 000 |
komb. technika, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Tikal 63
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, malířská lepenka
19,5 x 19,5 cm
Signature: sign. LD Tikal 59
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Tikal 65
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signature: sign. LD Tikal 44
Starting price: | CZK 180 000 |