1884–1960
56
137 %
55 000 CZK
500 000 CZK
enkaustika, plátno
72 x 55 cm
Signature: sign. PD Lin. Procházková
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, lepenka
37 x 24 cm
Signature: sign. PD Lin Procházková
Starting price: | CZK 25 000 |