1884–1960
56
137 %
55 000 CZK
500 000 CZK
olej, plátno
60 x 45 cm
Signature: sign. LD Lin. Procházková 25
Starting price: | CZK 58 000 |
enkaustika, plátno
72 x 55 cm
Signature: sign. PD Lin. Procházková
Starting price: | CZK 45 000 |