1896–1983
91
137 %
5 050 CZK
120 000 CZK
olej, plátno
65 x 76 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 66
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 40
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
68 x 54 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 69
Starting price: | CZK 40 000 |
1954
olej, lepenka
57 x 48 cm
Signature: sign. LD K. Jílek 54
Starting price: | CZK 28 000 |