1896–1983
91
137 %
5 050 CZK
120 000 CZK
pol.40.let
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signature: sign. PD K. Jílek
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, malířská lepenka
37 x 50 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 50
Starting price: | CZK 24 000 |
2.pol.20.let
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cn
Signature: sign. PD K. Jílek
Starting price: | CZK 7 000 |