1925–2009
109
122 %
64 500 CZK
3 650 CZK
230 000 CZK
oil, plywood
40 x 50 cm
Signature: Chaba 83
Starting price: | CZK 28 000 |
oil, canvas
85 x 65 cm
Signature: Chaba
Starting price: | CZK 65 000 |
oil, canvas
80 x 65 cm
Signature: Chaba 78
Starting price: | CZK 55 000 |
oil, canvas
29,5 x 21,5 cm
Signature: Chaba
olej, plátno
88 x 66 cm
Signature: sign. LD Chaba
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
35 x 29 cm
Signature: sign. PD Chaba
olej, plátno
53 x 38 cm
Signature: sign. PD Chaba
Starting price: | CZK 25 000 |
barevný pastel, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. LD Chaba 84
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, lepenka
60 x 45 cm
Signature: sign. LD Chaba 81
olej, plátno
85 x 65 cm
Signature: sign. LD Chaba 88
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
55 x 47 cm
Signature: sign. LD Chaba 74
Starting price: | CZK 24 000 |