1909–1984
16
145 %
75 000 CZK
olej, plátno
81,5 x 66 cm
Signature: sign. LD Jos. Procházka
Starting price: | CZK 28 000 |
kolem r. 1935
olej, plátno
66 x 85 cm
Signature: sign. PD Jos. Procházka
Starting price: | CZK 25 000 |