1912–1969
305
195 %
160 000 CZK
150 CZK
180 000 CZK
komb. technika, kvaš, barevné křídy, karton
55 x 48 cm
Signature: sign. LD Trnka
komb. technika, kvaš, tuš, papír
18,5 x 29 cm
Signature: sign. DU Trnka
Starting price: | CZK 8 000 |
komb. technika, karton
24,5 x 43 cm
Signature: sign. PD T
Starting price: | CZK 8 000 |
1943-44
olejová tempera, kresba tuší, papír
44 x 35 cm
Signature: sign. PD Trnka
Starting price: | CZK 60 000 |
pastel, barevné křídy, karton
49 x 32,5 cm
Signature: sign. DU Trnka
Starting price: | CZK 19 000 |
barevná litografie
28,5 x 19,5 cm
Signature: sign. PD Trnka
Starting price: | CZK 5 000 |
malba tuší, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. PD Trnka 64
komb. technika, papír
27 x 21 cm
Signature: sign. PD Trnka
uhel, papír
57 x 39 cm
Signature: sign. PD Trnka 64
Starting price: | CZK 16 000 |